Як вибрати дитячу піжаму?

Категорія: ROOT

Піжама — дуже важливий елемент в дитячому гардеробі. Адже уві сні ваше чадо проводить 10-12 годин в день. Тому дуже важливо вибрати правильну піжаму, в якій дитині буде зручно і комфортно.

Пам'ятайте, що піжам потрібно придбати кілька. 3-4 для будинку, з різних матеріалів, по сезону. Знадобляться і тоненькі бавовняні комплекти з коротким рукавом і шортиками замість штанів. І м'які теплі пари для зими. Для дитячого садка теж знадобиться піжама. Зазвичай туди потрібна саме тепла, оскільки влітку у багатьох дитсадках обходяться лише трусиками.Як вибрати дитячу піжаму?

Вибирайте піжаму з натуральних матеріалів. Бавовна в цьому сенсі ідеальний — зігріє в холоди і злегка холодить у спеку. Хоча синтетика зараз є скрізь, що сприятливо впливає на термін служби і зовнішній вигляд виробу. Але при цьому важливо, щоб тканина не кололася, не электризовалась, не викликала роздратування.

Піжама повинна бути легкою за вагою і вільного крою. Можна навіть купувати її злегка «на виріст». Причому навіть не тому, що діти швидко ростуть, а щоб речі не сковували рухів.

Прощупайте шви. Вони повинні бути виконані якісно і бути м'якими. Інакше вони будуть натирати ніжну дитячу шкіру. Гумка штанів не повинна сильно тиснути на живіт. Всілякі рюші оборки коханими дівчатами, але має бути в міру. А от всякі завязочки стрічки точно будуть зайві і навіть небезпечні.

Забарвлення. Віддайте перевагу м'яким  пастельним тонам, надто яскрава піжама швидше додасть бадьорості, чим сприятиме засипанню. Малюнки на ній повинні бути не агресивними і не динамічними. Гарні варіанти з зображенням тварин або улюблених мультгероїв. Але якщо дитині більше 3 років, порадьтеся з нею, дізнайтеся її смаки.