ДИТЯЧІ ФУТБОЛКИ ТА МАЙКИ: ВИБИРАЄМО ПРАВИЛЬНО

Категорія: ROOT

Вибираючи дитячі футболки, батьки не часто замислюються про те, що саме вони купують, при виборі вважаючи, що достатньо того, щоб речі підійшли за розміром. Але вони вимагають досить ретельного відбору. На що слід звернути увагу, вибираючи дитячі футболки?

Дитячі футболки і майки : вибираємо правильно

Для початку звертаємо увагу на тканину. Вона повинна бути тільки з натурального матеріалу, пропускати повітря, крім того, захищати тіло дитини від перегрівання і холоду. Ідеальним варіантом будуть дитячі футболки з бавовни. Вони відрізняються тим, що досить міцні, добре перуться і вбирають вологу, захищають від переохолодження, а на сонці не вигоряють. Також заслуговує на особливу увагу льон, оскільки він приємний в зіткненні з тілом і швидко сохне.  Хоча найзручнішими вважаються дитячі футболки з трикотажу, так як саме цей матеріал розтягується, при цьому не мнеться. Не потрібно забувати також про якість майки. Потрібно звернути увагу на її шви, які повинні бути досить міцними. Якщо ви вибираєте яскраві веселі футболки, то колір і малюнок повинні бути на ній рівномірними.

 

Також важливо звертати пильну увагу на дизайн, оскільки яскраві футболки з кумедними малюнками діти носять охочіше, ніж похмурі однотонні. Враховуйте інтереси малюка і купуйте йому одяг з тими малюнками і написами, які йому подобаються найбільше і радують його.

http://bembimarket.com.ua/dlia-hlopchykiv/futbolki-hlopci/

http://bembimarket.com.ua/dlia-divchatok/futbolki-divchata/