Доставка і оплата товарів - інтернет-магазин Бембі

Доставка і оплата товарів - інтернет-магазин "Бембі"

Замовлення

Для того, щоб замовити одяг вашому малюку в інтернет-магазині «Бембі», вам не потрібно витрачати багато часу. Варто всього лише зайти в каталог, обрати потрібну річ, помістити її в корзину. Після цього з вами зв’яжеться менеджер для оформлення замовлення, а  контактний е-mail вам відправлять реквізити для оплати. Після цього лишиться почекати всього декілька днів, для того щоб отримати товар. 

Оплата:

Інтернет-магазин «Бембі» працює за умови 100 % передплати. Також ви можете скористатися післяплатою (сплатити за товар при отриманні у відділенні компанії-перевізника). 

За умови, якщо компанія не отримає оплату протягом двох робочих днів, ваші товари стануть доступні іншим покупцям. 

Доставка:

Термін доставки складає два робочих дні, залежно від віддаленості вашого населеного пункту. За умови замовлення товарів на суму 1000 грн та вище, доставка у ваше місто до складу перевізника безкоштовна. 

Важливо!

Не забудьте вказати усі контактні дані при замовленні товару з доставкою. Важливо вказати ім’я, прізвище, по-батькові, контактний телефон та адресу місця призначення. 

Відповідно до «Закону про захист прав користувача» можливий обмін або повернення товару терміном до 14 днів з моменту доставки замовлення. Для цього вам потрібно зв’язатися з нашим менеджером за вказаними телефонами протягом вказаного періоду. 

Згідно з цим законом обміну та поверненню не підлягають дитяча білизна та панчішно-шкарпеткові вироби (повернути їх можна лише за наявності заводського браку. Товар приймається лише за умови дотримання усіх стандартів: наявності ярлика, упаковки та збереження товарного вигляду. У випадку обміну чи повернення товару, доставка оплачується клієнтом. 

Бракованим вважається той товар, який має виробничий брак. Радимо перевіряти наявність потертості та плями на місці. У такому випадку зворотня доставка оплачується інтернет-магазином «Бембі».