сукня для хрещення
«Доброго дня! Дуже вдячна Вам за гарнюще платтячко і за вашу увагу! Дуже приємно було з Вами спілкуватися. Дякую за роботу і за ту красу, в якій моя майбутня хрещенниця просто принцеска.»


Людмила... Київськ...

«Дякуємо за швидке оформлення замовлення, за якісні речі та швидку доставку. Особливо приємно за дбайливе обслуговування . Будемо замовляти ще!»


Ірина Запоріжжя

«Нещодавно замовила вітровку для сина, скажу задоволена якістю та приємною ціною. Вчасно доставили, замовлення оформили швидко. Якість надзвичайно хороша! Дякую вам.»Нижня білизна
«Велике дякую за чудовий асортимент, замовляла нижню білизну для донечки, задоволені якістю та помірними цінами, а особливо за надану інформацію консультантом. Замовлення отримали на протязі 2х днів. Все чудово та без проблем, швидко відравили моє замовлення.»


Божена Львів

Приємно було спів...
«Дякуємо магазину за якісний товар, демократичні ціни, швидку доставку та дуже приємне та дбайливе обслуговування . Будемо звертатися ще!;)»


Альона Житомир

Розміри
«Доброго дня. В цілому мені подобається ваш одяг. Алекупували модочний чоловічок з органік котону 56го розміру. Він зовсім не відповідає заявленому розміру. Почали його носити, коли дитина увесь інший одяг носила 62го розміру, а зараз одягаємо навіть поміж 68го розміру. Прошу уважніше ставитися до розмірної сітки»


Мар'яна Луцьк

«Дуже дякуєм за обновки! Відправка в той же день. Бембі це любов на все життя! По якості і красі ніщо не зрівниться. Понад 10 років одягаємо всіх малючків, хрищенників, племінників. Шкода, що дітки виростають з вашого одягу)))»


Оксана Київ

Плаття на хрещення
«Вирішила купити плаття на хрещення для своєї племінниці у цьому магазині. Якість надзвичайно хороша. Замовлення оформили швидко, доставка вчасна! Дякую вам.»


Руслана Зарічне

«Дякую магазину за хороший вибір та доступні ціни. Замовляю тут речі вже не вперше. Усі замовлення приходять вчасно, речі без пошкоджень. Дякую.»


Мама Львів

Хорошее качество
«Недавно заказала комбинезон для ребенка. Пришел вовремя, качество очень хорошее и цена соответственна я. Немного ошиблись с розмером, но это ничего. На следующий год будет в самый раз!»


Ольга