Приємно було спів...
«Дякуємо магазину за якісний товар, демократичні ціни, швидку доставку та дуже приємне та дбайливе обслуговування . Будемо звертатися ще!;)»


Альона Житомир

Розміри
«Доброго дня. В цілому мені подобається ваш одяг. Алекупували модочний чоловічок з органік котону 56го розміру. Він зовсім не відповідає заявленому розміру. Почали його носити, коли дитина увесь інший одяг носила 62го розміру, а зараз одягаємо навіть поміж 68го розміру. Прошу уважніше ставитися до розмірної сітки»


Мар'яна Луцьк

«Дуже дякуєм за обновки! Відправка в той же день. Бембі це любов на все життя! По якості і красі ніщо не зрівниться. Понад 10 років одягаємо всіх малючків, хрищенників, племінників. Шкода, що дітки виростають з вашого одягу)))»


Оксана Київ

Плаття на хрещення
«Вирішила купити плаття на хрещення для своєї племінниці у цьому магазині. Якість надзвичайно хороша. Замовлення оформили швидко, доставка вчасна! Дякую вам.»


Руслана Зарічне

«Дякую магазину за хороший вибір та доступні ціни. Замовляю тут речі вже не вперше. Усі замовлення приходять вчасно, речі без пошкоджень. Дякую.»


Мама Львів

Хорошее качество
«Недавно заказала комбинезон для ребенка. Пришел вовремя, качество очень хорошее и цена соответственна я. Немного ошиблись с розмером, но это ничего. На следующий год будет в самый раз!»


Ольга

Рождественский ка...
«Очень порадовали вещи из рождественског о каталога. Купила кофточку для доченьки. Она очень рада, и я тоже.»


Катерина Ирпень

«Хочу поблагодарить всех, кто занимается магазином. Очень хорошие товары, отличное качество. Заказ пришел через 3 дня, успела сделать сыну подарок. Очень хорошие зимние вещи и отличная цена. Буду заказывать у вас еще!»


Юлия Киев

Величезний вибір ...
«Величезне дякую за хоороший вибір товару та лояльні ціни.»


Оля

Хороший магазин
«Не знала що подарувати похресникам на свята, знайшла цей магазин…замови ла відразу декілька речей, адже похресників у мене багато…приємно здивували ціни на товар, про що не можу мовчати…тепер у вас є ще один постійний клієнт…»


Хресна ...