Торгова марка "Бембі" - сучасний та якісний дитячий одяг

ТМ "Бембі"

ТМ «Бембі» - це надійність, довговічність, зручність та комфорт. Саме тому вона користується популярністю. Найкращий одяг для ваших малюків за доступними цінами лише від ТМ «Бембі», адже тут піклуються про ваших дітей.

Над пошиттям одягу працюють лише висококваліфіковані технологи та досвідчені дизайнери. Вони постійно створюють нові стильні дитячі колекції, адже слідкують за всіма новинками у світі дитячої моди. Усі речі оригінальні та дуже якісні. Для виготовлення дитячого одягу тут використовують найкращі тканини, серед яких ситець, супрем, фланель, поплін, репс, вельвет, кулір, інтерлок, шардон-інтерлок, рибана, махра, велюр, байка, віскоза, вуаль. Всі ці тканини ідеально підходять для створення дитячих нарядів. Вони легкі та виготовляються з натуральних волокон, практично не містять барвників, бездоганно пропускають повітря та дозволяють шкірі дихати. Усі ці тканини дуже приємні на дотик, не парять та відмінно носяться, що дуже важливо, адже діти завжди рухливі та енергійні.

ТМ «Бембі» має усі необхідні сертифікати та заключення державної санітарно-епідермічної служби та відповідає усім державним стандартам. Тому ви можете бути впевнені, що одяг від ТМ «Бембі» - це те, що треба вашій дитині.

ТМ «Бембі» має колосальний досвід роботи на ринку дитячого одягу. Усі товари користуються великою популярністю не лише в Україні, а й в багатьох інших країнах. І це не дивно, адже одяг від ТМ «Бембі» - це справді відмінна якість, зручність, комфорт та хороший стиль.